Листа понуда
18
18
18
265 000 €
(3 681 € / м²)
Распродаја
2
1
72 м²
Rua dos Terreiros, Vila do Conde
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
72 м²
купатила
Преведи на Енглески
This welcoming 2-bedroom apartment in Macieira da Maia, Vila do Conde, is ideal for those seeking comfort and practicality in their daily lives.
Th...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua dos Terreiros, Vila do Conde
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.