SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
230 000 €
(5 610 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Rua da Fortaleza, Vila do Bispo

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie den perfekten Ort in Sagres!Dieses komfortable Studio-Apartment im Erdgeschoss einer renovierten Wohnanlage ist Ihr perfekter Ort, um di...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Rua da Fortaleza, Vila do Bispo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству