SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
252 500 €
(4 208 € / м²)
Распродаја
1
1
60 м²
Travessa Rodrigues de Freitas, Valongo

спаваћа соба1
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-bedroom (T1) apartment, fully renovated in 2025. With a generous 78 m² area and a privileged location in the heart of Ermesinde, this property set...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 71дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Travessa Rodrigues de Freitas, Valongo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Arquitectos II

Слични огласи

Слично у иностранству