SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
395 000 €
(2 801 € / м²)
Распродаја
3
2+
141 м²
Rua de Santa Rita, Valongo

спаваћа соба3
равно141 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this stunning 3-bedroom apartment in the heart of Ermesinde, Valongo, offering a spacious 171m² of luxurious living space. Priced at 395,000,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rua de Santa Rita, Valongo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Arquitectos III

Слични огласи

Слично у иностранству