SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
650 000 €
(1 821 € / м²)
Распродаја
3
2+
357 м²
Rua Principal, Vagos

спаваћа соба3
равно357 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Apartamento T3 duplex, atualmente em construção, situado na Praia da Vagueira.
 Localizado no terceiro piso de um edifício moderno com elevador, este ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Principal, Vagos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству