SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
330 000 €
(3 113 € / м²)
Распродаја
2
2+
106 м²
Avenida Zeca Afonso, Tavira

спаваћа соба2
равно106 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T2 com garagem Encante-se por este elegante apartamento em Conceição de Tavira. Composto por 2 quartos, incluindo uma suíte, no 1º andar ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 493дана

Локалитети

Avenida Zeca Afonso, Tavira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству