SUPA24
Дневна соба; модерни стил, природно светло, дрвени под
Дневна соба; модерни стил, природно светло
Дневна соба; модерни стил, природно светло
625 000 €
(2 083 € / м²)
Распродаја
5
2+
300 м²
Avenida Zeca Afonso, Tavira

спаваћа соба5
равно300 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO T5 DUPLEX DE LUXO - TAVIRA

Excecional Apartamento T5 Duplex integrado no exclusivo Arcos Tavira Apartments, onde arquitetura contempor...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПогледКухињски апарати

Топлотна пумпа
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Avenida Zeca Afonso, Tavira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству