SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
288 000 €
(3 892 € / м²)
Распродаја
2
1
74 м²
Estrada Marquês de Pombal, Sintra

спаваћа соба2
равно74 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 74 metros quadrados, situado na freguesia de Rio de Mouro, Sintra. O imóvel está...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Estrada Marquês de Pombal, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству