SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
322 000 €
(2 576 € / м²)
Распродаја
3
2+
125 м²
Rua Francisco Salgado Zenha, Sintra

спаваћа соба3
равно125 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FEVEREIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 125 m2, situado em Algueirão-Mem Martins, Sintra. O imóvel está localizado ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Francisco Salgado Zenha, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству