SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
353 000 €
(3 495 € / м²)
Распродаја
3
2+
101 м²
Rua Almada Negreiros, Sintra

спаваћа соба3
равно101 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO 2026~~Apartamento T3 com uma área de 101 m2, situado em Algueirão-Mem Martins, Sintra.~~A zona conta com excelentes acessos ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Almada Negreiros, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству