Листа понуда
28
28
28
300 000 €
(3 333 € / м²)
Распродаја
3
2+
90 м²
Avenida dos Missionários, Sintra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
90 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Se procura um imóvel com potencial para personalizar ao seu gosto, esta pode ser a oportunidade certa.
Apresentamos este apartamento T3 habitável, id...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
15дана
Ажурирано:
13дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida dos Missionários, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 ByNunes
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 ByNunes