SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 070 000 €
(6 446 € / м²)
Распродаја
4
2+
166 м²
Alameda do Aqueduto, Sintra

спаваћа соба4
равно166 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4 Bedroom flat with 166sqm, balcony of 66sqm, storage room and 2 parking spaces, inserted in a new development to be born in Belas Clube de Campo, ins...

Друго
Старост понуде: 37дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Alameda do Aqueduto, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству