Листа понуда
15
15
15
305 000 €
(3 352 € / м²)
Распродаја
2
1
91 м²
Rua Carlos Lopes, Sintra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
91 м²
купатила
Преведи на Енглески
2-bedroom apartment in excellent condition, move-in ready, located in a quiet area of Monte Abraão, with good access to Lisbon.
The property stands ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
42дана
Ажурирано:
42дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Carlos Lopes, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Tipy Family
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Tipy Family