SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
237 000 €
(3 885 € / м²)
Распродаја
2
1
61 м²
Rua Almada Negreiros, Sintra

спаваћа соба2
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this 2-bedroom apartment located in Tapada das Mercês a strategic location that combines residential tranquility with excellent accessibilit...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua Almada Negreiros, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Medimaio

Слични огласи

Слично у иностранству