SUPA24
Остало
Остало
Остало
765 000 €
(5 504 € / м²)
Распродаја
3
2+
139 м²
Rua do Lago de Prata, Sintra

спаваћа соба3
равно139 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bloomia is the new private condominium to be born in Belas Clube de Campo. A new way of living surrounded by greenery, but at the same time close to t...

Друго
Старост понуде: 44дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua do Lago de Prata, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству