SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
279 500 €
(4 300 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Rua da Azenha, Sintra

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT585677

Apartamento T2 em prédio com elevador, situado na Rua da Azenha a 2 minutos a pé da estação de comboio de Mem Mar...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Rua da Azenha, Sintra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Abóboda

Слични огласи

Слично у иностранству