SUPA24
Остало
Остало
Остало
630 000 €
(6 238 € / м²)
Распродаја
3
2+
101 м²
Rua A, Sines

спаваћа соба3
равно101 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2+1 Bedroom flat, new construction, with a private gross area of 101sqm, deck and swimming pool with sea view. This unit is located in the Pestana Po...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua A, Sines
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству