Листа понуда
29
29
29
289 990 €
(2 929 € / м²)
Распродаја
2
2+
99 м²
Rua Cândido dos Reis, Silves
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
99 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Discover this elegant 2-bedroom apartment, where contemporary comfort meets a truly strategic location in Silves.
Offering 99 sqm of interior space, ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
58дана
Ажурирано:
58дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Cândido dos Reis, Silves
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Realty Art II
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Realty Art II