SUPA24
Остало
Остало
Остало
823 500 €
(6 695 € / м²)
Распродаја
2
2+
123 м²
Rua Vasco da Gama, Silves

спаваћа соба2
равно123 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2 Bedroom flat in the luxurious Bay Line condominium in Armação de Pêra! Views of the garden and sea. Description Exclusive Apartment with Views of t...

Друго
Старост понуде: 176дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

Rua Vasco da Gama, Silves
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Imobipêra

Слични огласи

Слично у иностранству