SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
255 000 €
(4 811 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
53 м²
Ladeira das Fontaínhas, Setúbal

спаваћа собаatypical
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-bedroom apartment with 62 sqm, located in the Fontainhas project, in the center of Setúbal.
This cozy apartment consists of a small bedroom with f...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Ladeira das Fontaínhas, Setúbal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству