Листа понуда
19
19
19
280 000 €
(3 784 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Rua das Esmeraldas, Sesimbra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
74 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT584417
Excellent 2-bedroom ground floor apartment, offering privileged views of Sesimbra Castle and the sea a rare oppor...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
69дана
Ажурирано:
69дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua das Esmeraldas, Sesimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.