SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
750 000 €
(7 576 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
99 м²
Avenida dos Náufragos, Sesimbra

спаваћа собаatypical
равно99 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Offer of the Deed of Purchase and Sale* APARTMENT IN FRONT OF THE SEA. Inserted in a building of only 4 homes, this new flat stands out for its privil...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторКухињски апаратиДрвени под

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Avenida dos Náufragos, Sesimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству