Листа понуда
18
18
18
270 000 €
(6 136 € / м²)
Распродаја
1
1
44 м²
Avenida dos Combatentes, Sesimbra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
44 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT581942
This cozy apartment, originally a studio apartment but converted into a one-bedroom apartment, is located in the ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Природно светло
Након реконструкције
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
72дана
Ажурирано:
72дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida dos Combatentes, Sesimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.