SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
334 000 €
(2 438 € / м²)
Распродаја
3
2+
137 м²
Rua da Liberdade, Seixal

спаваћа соба3
равно137 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL OCUPADO | NÃO DISPONÍVEL PARA VISITAS Apartamento T3 com uma área de 137 metros quadrados, situado no Seixal. O imóvel está localizado próxim...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua da Liberdade, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству