SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
282 000 €
(2 907 € / м²)
Распродаја
3
2+
97 м²
Rua Primeiro de Maio, Seixal

спаваћа соба3
равно97 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FEVEREIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 97 metros quadrados, situado na freguesia da Amora, Seixal. O imóvel está l...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua Primeiro de Maio, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству