SUPA24
Дечја соба; рустикални стил, дрвени под, природно светло
Кућа и околина
Кућа и околина; поглед
313 000 €
(2 630 € / м²)
Распродаја
3
2+
119 м²
Rua do Minho, Seixal

спаваћа соба3
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este luminoso apartamento T3 situado no 3.º andar de um prédio sem elevador, com uma área bruta de 128 m², ideal para quem valoriza tranq...

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

Rua do Minho, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Tipy Family MC

Слични огласи

Слично у иностранству