SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
395 000 €
(5 267 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
75 м²
Rua Augusto Abelaira, Seixal

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

New 2 Bedroom Apartment with Balconies, Parking and Equipped Kitchen at Quinta da Fábrica - Vale Milhaços, Corroios
We present this modern new 2-bedro...

Друго
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 76дана

Локалитети

Rua Augusto Abelaira, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VEYTH REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству