SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
550 000 €
(4 365 € / м²)
Распродаја
4
2+
126 м²
Rua Carlos Paredes, Seixal

спаваћа соба4
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT577333

Destaques do Imóvel:

Apartamento T3 (T) NOVO
Piso: R/C, Nivel 1, Bloco B

Área bruta privativa: 128,01 m²
Á...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 90дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Rua Carlos Paredes, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Almada Centro

Слични огласи

Слично у иностранству