Листа понуда
23
23
23
350 000 €
(3 535 € / м²)
Распродаја
2
1
99 м²
Rua Teófilo de Braga, Santarém
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
99 м²
купатила
Преведи на Енглески
Excellent 2-Bedroom Apartment in Santarém
We present an excellent 2-bedroom apartment located on the second floor of a building without an elevator, ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
8дана
Ажурирано:
8дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Teófilo de Braga, Santarém
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.