SUPA24
Остало
Остало
Остало
280 000 €
(1 429 € / м²)
Распродаја
4
2+
196 м²
Salvaterra de Magos

спаваћа соба4
равно196 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4-Bedroom Apartment with 196sqm located in Foros de Salvaterra, set in a quiet residential area with excellent access, ideal both for own residence an...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Salvaterra de Magos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Maiopção

Слични огласи

Слично у иностранству