Листа понуда
40
40
40
596 000 €
(3 506 € / м²)
Распродаја
3
2+
170 м²
Rua de Henrique Lopes de Mendonça, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
170 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento T3+1 no último piso com vista de mar | Foz do Douro, Porto
Apresentamos este excelente apartamento T3+1 situado no 6.º e último piso de u...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Henrique Lopes de Mendonça, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.