Листа понуда
8
8
8
490 000 €
(7 656 € / м²)
Распродаја
2
1
64 м²
Rua Nove de Abril, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
64 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT585369
OPORTO PLAZA – T2 | Fração D21 | Piso 3
Apresentamos este moderno Apartamento T2, situado no Piso 3, Fração D21,...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
8дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Nove de Abril, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.