SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
475 000 €
(203 € / м²)
Распродаја
3
2+
2.345 м²
Rua de Requesende, Porto

спаваћа соба3
равно2.345 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T3  de  Qualidade num 1 º Piso, com elevador e lugar de garagem que dá para acomodar dois carros, em zona de eleição de Ramalde

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua de Requesende, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dimensão Exata

Слични огласи

Слично у иностранству