SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
275 000 €
(5 729 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
48 м²
Rua de São Dinis, Porto

спаваћа собаatypical
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent new 1 bedroom flat, located on the 3rd floor of a building with lift, with parking space on the -1 floor, standing out for its functional an...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua de São Dinis, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству