SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
253 600 €
(4 973 € / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Rua de Chaves de Oliveira, Porto

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT588165

New 1-bedroom · Viena Residences · Contumil, Campanhã, Porto

New one-bedroom apartment with balcony, garage incl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua de Chaves de Oliveira, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Gondomar

Слични огласи

Слично у иностранству