SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
357 500 €
(4 469 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
80 м²
Rua de Contumil, Porto

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegante Zwei-Zimmer-Wohnung in den exklusiven Privilege Gardens', wo moderner Komfort mit der Ruhe der Natur verschmilzt, in der Stadt Porto.

Друго
Старост понуде: 28дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Rua de Contumil, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Paulo Sérgio Propriedades

Слични огласи

Слично у иностранству