Листа понуда
23
23
23
350 000 €
(8 537 € / м²)
Распродаја
1
1
41 м²
Rua da Fábrica, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
41 м²
купатила
Преведи на Енглески
1-Bedroom Apartment Rua da Fábrica | Porto Downtown
This fully rehabilitated 1-bedroom apartment is now available for sale. It is located in an ent...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Природно светло
Након реконструкције
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
38дана
Ажурирано:
29дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Fábrica, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Colombo
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Colombo