SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
470 000 €
(3 730 € / м²)
Распродаја
6+
2+
126 м²
Rua do Bonfim, Porto

спаваћа соба6+
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3-Zimmer-Wohnung in Bonfim, Porto3-Zimmer-Wohnung mit 126m² und einem 14m² großen Außenbereich, gelegen in einem modernen Wohngebäude direkt vor der B...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Rua do Bonfim, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству