SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
460 000 €
(7 541 € / м²)
Распродаја
3
2+
61 м²
Largo do Priorado, Porto

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxus T1 Wohnung mit 64 m2 und Parkplatz in einem Gebäude an der Avenida dos Aliados. Gilt als eines der emblematischsten und attraktivsten Stadterneu...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Largo do Priorado, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству