SUPA24
Остало
Остало
Остало
367 000 €
(6 925 € / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Rua da Fábrica, Porto

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 Bedroom flat with 53sqm of private gross area and balcony with 4sqm in a new development on Avenida dos Aliados, in Porto. This residential develop...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Rua da Fábrica, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству