SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
362 000 €
(6 830 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
53 м²
Rua da Fábrica, Porto

спаваћа собаatypical
равно53 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 bedroom flat with 53m2 of private gross area and balcony with 4m2 in a new development on Avenida dos Aliados, in Porto.

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Rua da Fábrica, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству