SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
637 000 €
(6 849 € / м²)
Распродаја
2
1
93 м²
Rua da Fábrica, Porto

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Bedroom Duplex Apartment with Garden Rua da Fábrica | Downtown Porto

This 2-bedroom duplex apartment with a private garden is now available for sa...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rua da Fábrica, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Colombo

Слични огласи

Слично у иностранству