SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
399 000 €
(6 435 € / м²)
Распродаја
3
2+
62 м²
Rua de Freire de Andrade, Porto

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT586871

1+1 bedroom apartment with balcony and parking space

Main Features

Type: 1+1 bedroom

Floor: 1st

1 suite and o...

Друго
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Rua de Freire de Andrade, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - Damião de Góis

Слични огласи

Слично у иностранству