Листа понуда
23
23
23
179 000 €
(9 421 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
19 м²
Rua de Manuel Carqueja, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
19 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT583442
Apartamento T0, inserido no ultimo piso de um prédio com quatro andares.
Este imóvel tem como principais caracte...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Отворени животни простор
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
72дана
Ажурирано:
72дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Manuel Carqueja, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.