Листа понуда
18
18
18
250 000 €
(4 167 € / м²)
Распродаја
2
1
60 м²
Rua de Camões, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
60 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT558054
New T1 apartment with 60m2 and a terrace of 26m2, located on Rua de Camões, close to the Faria Guimarães metro st...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
67дана
Ажурирано:
67дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Camões, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.