Листа понуда
45
45
45
445 000 €
(3 648 € / м²)
Распродаја
3
2+
122 м²
Estrada Interior da Circunvalação, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
122 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT553481
Apartamento T2 novo em construção, R/C com 122m2 e logradouro em Ramalde - Porto.
NOTA: Imagens 3D são meramente...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Кухињски апарати
Безбедност
Дрвени под
Након реконструкције
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
69дана
Ажурирано:
69дана
Пријави оглас
Локалитети
Estrada Interior da Circunvalação, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.