SUPA24
Спаваћа соба; природно светло, модерни стил, дрвени под
Кухиња; кухињски апарати, природно светло, модерни стил
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
334 000 €
(6 680 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Alameda das Antas, Porto

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1 bedroom flat with 50 m2 of gross private area and 1 parking space, inserted in the largest residential project under development in the city of Port...

Друго
Старост понуде: 78дана
Ажурирано: 64дана

Локалитети

Alameda das Antas, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству