Листа понуда
39
39
39
280 000 €
(4 179 € / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Rua Martins Sarmento, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
67 м²
купатила
Преведи на Енглески
****VISITS SUSPENCES UP TO NEW INDICATION****
Discover this charming two-bedroom apartment, conveniently located near Carvalhido and VCI, in Paranho...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
80дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Martins Sarmento, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Arquitectos II
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Arquitectos II