Листа понуда
9
9
9
249 000 €
(6 225 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rua de Anselmo Braamcamp, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
40 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT585872
Apartamento T1, inserido no empreendimento Braancamp 339, no coração do Bonfim, uma das zonas mais autênticas e p...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
80дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Anselmo Braamcamp, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.