SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
305 000 €
(3 588 € / м²)
Распродаја
4
2+
85 м²
Rua de São Dinis, Porto

спаваћа соба4
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT585649

Renovated 3+1 Bedroom Apartment with Terrace and Storage: Near the University Campus in Paranhos, Porto!

PROPERT...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаНакон реконструкцијеДрвени подВисоки плафониКухињски апаратиКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникМашина за прање вешаДрвене гредеПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 80дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua de São Dinis, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - Damião de Góis

Слични огласи

Слично у иностранству